U15 Starší žáci

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Čtvrtá výhra v řadě

S cílem zůstat na vítězné vlně a zdolat Vlašim šli do utkání čáslavští fotbalisté. To se nakonec povedlo, byť trenéři měli problémy se sestavou.

V dalším domácím zápase nás přijelo prověřit mužstvo z Vlašimi. Utkání se opět muselo odehrát na umělé trávě z důvodu špatných klimatických podmínek. I přesto byl náš cíl zůstat na vítězné vlně.

Do utkání vstoupili domácí lépe.  Byli více aktivní a vytvářeli střelecké příležitosti ze střední vzdálenosti. Hosty ale držel ve hře výborně chytající gólman. První branka v utkání tak padla v 13', kdy pěknou akci Čáslavi zakončil do prázdné brány Machů.

Druhý poločas pokračoval v režii domácích. Stále soupeře přehrávali a vypracovávali střelecké možnosti. Navýšení skóre přišlo v 39', když po pěkné průnikové nahrávce kapitána Štočka zavěsil do sítě Vlašimi Matěj Kmoníček 2:0.  Záhy na to navýšil na 3:0 Dominik Mužátko, který se prosadil střelou uvnitř vápna. Vlašim ale dokázala záhy využít zaváhání naší obrany a snížila z rohu na 3:1. Definitivní tečku za zápasem dal Matěj Kmoníček, který se prosadil v zápase podruhé a stanovil tak zápasové skóre na konečných 4:1.

Hodnocení trenéra Radka Dobrého: Jsem rád, že jsme zápas zvládli jak po herní stránce, tak i po výsledkové. Měl jsem dnes problém vůbec napočítat zdravých 11 hráčů. Do toho se ještě  v 10'  zranil další hráč a tak jsme dost improvizovali. Naštěstí pro nás, nám to soupeř moc nekomplikoval. Taky musíme poděkovat mladším klukům za výpomoc. Snad se do příštího zápasu dáme zdravotně dohromady.

FC Sellier&Bellot Vlašim

FK Čáslav - FC Sellier&Bellot Vlašim  4:1 (1:0)

Branky: 13' Machů, 39' Kmoníček, 60' Mužátko,70' Kmoníček

Duras - Válek, Štoček - Jeřábek (24' Kraj), Nový, Březina (23' Nykodým) - Vondra, Mužátko, Gonda - Kmoníček, Machů