U15 Starší žáci

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Do členské sekce FK Čáslav se registrovalo již přes dvě stovky členů!

Jen sedm dní běží registrace do členské klubové sekce FK Čáslav a s radostí můžeme oznámit, že se přihlásilo již 214 členů. Přihlášeným děkujeme za spolupráci a „zdolání“ přihlašovacího procesu … Věříme, že si v členské sekci najdete potřebné interní informace a budete ji hojně využívat jak skrz notebook, tak prostřednictvím mobilní aplikace eos club zone.

Stále však velký počet členů není v sekci registrován. Prosíme tak i další členy našeho klubu a registraci. Návod na přihlášení naleznete níže – prosíme, nezapomínejte do pole poznámka uvést kategorii, ve které Vaše dítě nastupuje.

Naplnění systému jeho členy je jeho základní podmínkou pro účelné a efektivní fungování. Člena klubu (hráče, hráčku), který ještě nedosáhl šestnácti let musí registrovat jeho rodiče, hráči nad šestnáct let se registrují sami. Registraci může provést zde! (přístup i z homepage  webu fkcaslav.cz - lišta pod logem klubu). Podrobný návod pro registraci a další informace jsou níže ve článku.

Klubové informace z první ruky

Naším cílem je, aby se členská sekce FK Čáslav stala jediným komplexním kanálem pro komunikaci a řízení celého klubu.

Klubová sekce

Každý člen (trenér, hráč, rodič) najde na svém profilu veškeré potřebné informace, které se týkají jeho samotného, týmu ve kterém hraje a stejně tak vše důležité v rámci celého klubu. Tréninky a docházka na ně, nominace na zápasy, celoklubový kalendář, přehled plateb nebo elektronické odevzdávaní dokumentů, to je pouhý zlomek toho, co členská sekce umožňuje. Elektronizace, zjednodušení a zrychlení komunikace a sdílení informací, to je hlavní myšlenkou této platformy.

Mobilní aplikace

Navíc klubovou sekci eos nemusí naši členové používat jen na svých počítačích, ale i na mobilních telefonech. Ke spuštění sekce jsme totiž zároveň připojili i mobilní aplikaci, kterou si může každý jednoduše stáhnout. Link pro stažení aplikace je zde: https://www.eos.cz/mobilni-aplikace.

Návod na přihlášení do klubové sekce FK Čáslav:

1. Otevřete si přihlašovací stránku do Členské sekce
  2. Ve spodní části klikněte na odkaz: "Nová registrace"
  3. Vyplňte textová pole označená hvězdičkou (např. jméno a příjmení člena, rodiče vyplňují jméno a příjmení svého dítěte). Po vyplnění všech polí (do pole Poznámka uveďte kategorii, ve které Vaše dítě působí), klikněte na tlačítko Odeslat
  4. Na vaši e-mailovou adresu, kterou jste zadali, obdržíte zprávu s pozvánkou do Členské sekce.
  5. Klikněte na odkaz, který Vám přišel do emailu.
  6. A teď to nejdůležitější: Pokud Vás k tomu systém vyzve, zvolte, zda jste ČLEN, nebo RODIČ/ZÁSTUPCE daného člena …

-          Rodiče/zástupce více dětí se musí přihlásit skrze pozvánku každého z nich (správu veškerých dětí pak budou mít pod svým profilem)

1. Potvrďte, upravte či zadejte své základní údaje a klikněte na tlačítko Odeslat
  2. Budete přesměrováni na přihlašovací stránku, zadejte email, heslo a klikněte na tlačítko „přihlásit se“
  3. Vyplňte prosím kontaktní údaje.
  4. Můžete začít naplno využívat Členskou sekci FK Čáslav.

Členové kategorií U19, U13 a U10 již byli do sekce přidáni administrátorem. Na kontaktní maily členů a zákonných zástupců jsme zaslali pozvánky do sekce. Nemusíte tak zakládat novou registraci, stačí pouze postupovat dle instrukcí v emailu.

Prosíme naše členy, aby se do systému zaregistrovali (využívat naplno ji budeme od nové sezóny, již nyní ale běží téměř ve 100% režimu). Velmi děkujeme za Vaši spolupráci, díky patří i těm, co již registrací prošli (zatím 88 aktivních uživatelů 😊)

Věkové hranice v členské sekci:

16 let

Věková hranice, po jejímž dovršení může člen sám měnit své kontaktní a jiné údaje, resp. zasílat žádosti o jejich změnu na sekretariát.

19 let

Věková hranice plnoletosti člena pro klubovou sekci, tedy věk, do jehož dovršení jsou u člena vyžadovány kontaktní údaje alespoň na jednoho rodiče, resp. odpovědného zástupce.

Odkazy, které by se vám mohly hodit:

Obrázkový návod pro registraci: https://ulozto.cz/tamhle/qiGZYZiu1M9M

Informace pro členy a rodiče aneb co mě čeká v členské sekci: https://www.eos.cz/podpora/klubova-sekce-jak-na-to

Jak zprovoznit mobilní aplikaci a propojit ji tak s členskou sekcí: https://www.eos.cz/podpora/mobilni-aplikace-jak-pridat-svuj-klub

V případě dotazů nebo jakýchkoli problémů související s přechodem klubový systém eos nás kontaktujte na e-mailu info@fkcaslav.cz. Pro urgentní případy je k dispozici Jakub Svoboda na telefonním čísle +420 775250395.

Věříme, že se vám bude v nové sekci dobře pracovat, ušetří vám spoustu času a celkově zpříjemní fungovaní v klubu FK Čáslav.