U15 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Drtivá výhra nad Kolínem

V průběhu utkání jsme si dokázali vypracovat velké množství brankových příležitostí  a byla jen otázka, zda to tam klukům napadá. V 1. poločase ještě ne, trefil se pouze po pěkné akci po ose Zoul - Howard - Míšek posledně jmenovaný, další "loženky" jsme nedali (Moc, Howard, Míšek). Ve 2. poločase jsme pustili Kolín trochu do hry, po chybě obrany tam byla i nájezd kolínského hráče na brankáře, který neproměnil. Pak už se ale konečně rozjel brankostroj, při kterém kluci utkání definitivně otočili na svou stranu. Kolín pouze korigoval, znovu po chybě v obraně, v 67. minutě.

Kluci znovu potvrdili kvalitu na útočné polovině, za což je třeba pochválit. Směrem dozadu jsou občas výpadky, což vyplývá i z toho, že chceme být aktivní dopředu. Také se někteří občas někam zakoukají a včas nepřepnou...Ještě více se na tyto jevy zaměříme v tréninku.

Ve středu 1.5. bude trénink od 10:00. Na 8.5. pak máme domluvené přípravné utkání se Zelenčí (venku). Doprava bude auty.

SK Sparta Kolín

Míšek 4x 17´, 59´, 60´, 69´

Howard 1x 51´

Růžek 1x 55´