U15 Starší žáci

Dva body v Nymburce

V 1. poločase se 2 x trefil Míšek, další šance jsme bohužel nevyužili a to se ukázalo jako klíčové do 2. poločasu. Ve 2. poločasu soupeř zvýšil aktivitu, ve 38. minutě snížil na 1:2 a my se začali bát o výsledek. V 51. minutě přišlo zákonité vyrovnání. V našem týmu se nenašla osobnost, která by tým strhla, ať výkonem nebo komunikačními prostředky, někdo, kdo by dal hře řád a organizaci. V 1. poločase tuto roli dokázal plnit Vojta Záruba, ve 2. poločase jsme již byli soubor individualistů bez vzájemné soudržnosti. Někdy je potřeba si pomoci bojovností, touhou prostě to urvat, toto odhodlání však zůstalo v kabině. Je to námět k zamyšlení, soupeř určitě neměl takovou kvalitu. Penalty kluci zvládli a je třeba poděkovat brankáři Tomášovi Kubínovi z U14, který v průběhu 2. poločasu nahradil zraněného Jakuba Tlustého a výrazně přispěl k bodu navíc.

PS: Máme hodně zraněných, nemocných, v průběhu tohoto utkání se ještě zranil Kuba Hadrovský, Vojta Záruba a Kuba Tlustý, někteří dohrávali se sebezapřením. Je tomu potřeba předcházet i určitou prevencí, to jest dobře jíst a pít, mít dostatek spánku, vhodně se oblékat na trénink v podzimním počasí, denně se doma protahovat, prostě o své tělo daleko více dbát.