U15 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

FK Čáslav - FK Kolín

V úterý 1.5. jste doma dohrávali 17 kolo naší soutěže. Za pěkného počasí a na hlavním hřišti, jsme hostili nedaleký tým z Kolína. A ikdyž nás v tabulce dělilo 14 bodů, věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého, což se během zápasu potvrdilo

Do zápasu jsme vstoupili dobře a rychle si začali vypracovávat brankové šance. Bohužel jsme ale i ty největší nevyužili. To se povedlo až v 19' Davidu Obermajerovi. Naše územní převaha i nadále pokračovala, ale navýšit vedení se nám nepodařilo. Naopak Kolínu se z  brejku podařilo vyrovnat.
V druhém poločase se obraz hry moc nezměnil. Naše převaha byla i nadále  výrazná a čekání na rozhodující branku ukončil až Dominik Mužátko, který ve 45' zakončil hlavou na vzdálenější tyč soupeřovi brány. Do konce utkání pak už žádná branka nepadla a tak jsme mohli slavit výhru 2:1.
Kluky jsem před zápasem upozorňoval že Kolín nebude lehký soupeř. Zápas jsme měli rozhodnout už v prvním poločase, ale bohužel jsme zahazovali brankové šance. Rozhodnuto tak nebylo do poslední minuty. I tak náš výkon nebyl špatný a zaslouženě jsme vyhráli.

SK Sparta Kolín

19' Obermajer

34' Mužátko

Duras - Štoček, Březina (65' Vondra), Válek - Jeřábek (49' Klepáč), Nový, Mužátko, Obermajer- Kmoníček, Nykodým, Machů (67' Trtík)