U15 Starší žáci

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

FK Čáslav - RMSK Cidlina

V posledním domácím zápase jsme hostili tým z Nového Bydžova. Soupeře dobře známe a tak jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého. Zápas se hrál z důvodu špatného počasí na umělé trávě.

Hodnocení trenéra Radka Dobrého: Zápas se mě hodnotí velice těžko. Náš výkon nebyl vůbec dobrý. Hráli jsme ustrašeně, nebyli jsme sebevědomí na míči a náš pohyb bez míče...to byl "velký příběh". Nicméně i přesto jsme vedli už dva nula! Pak jsme bohužel nabili dojmu, že se nám nemůže nic stát a soupeř nás trestal až nakonec po naší fatální chybě v obranně vyrovnal. Penalty jsme zvládli lépe než Bydžov a připsali jsme si druhý bod. To ale nemění nic na faktu, že dnes jsme zápas hrubě nezvládli a soupeři darovali bod za remízu.

RMSK Cidlina

FK Čáslav - RMSK Cidlina  3:2  (1:0) pk

Branky: 30' Březina, 37' Nový

Tlustý - Válek, Štoček - Nykodým, Nový, Jeřábek - Vondra (51' Kraj), Mužátko, Gonda -  Machů (67' Howard),  Březina