U15 Starší žáci

Členské příspěvky jaro 2020

Jak zaplatit

FK Čáslav - SK Sparta Kolín

Do utkání jsme dnes vstoupili dobře. Byli jsme aktivnější a výsledkem toho byly dvě velké šance. Bohužel pro nás jsme je nedokázali proměnit. Postupem času se Kolín dostával do hry a začal si vytvářet svoje příležitosti  ke vstřelení branky. Do vedení 0:1se jim podařilo dostat ve 25',  když se prosadili z rychlého brejku. Do poločasu se podařilo Filipu Vargovi vyrovnat na 1:1.

Úvod druhého poločasu jednoznačně patřil hostům, kteří dali dvě branky rozmezí dvou minut 1:3. I přes snahu Čáslavi utkání ještě zdramatizovat si už Kolín výsledek pohlídal. V závěru ještě hoste vstřelili branku z rohu na 1:4.

Dnešní zápas jsme si doslova prohráli sami. V úvodu zápasu jsme mohli jít do vedení. Možnosti jsme na to měli. Naprostý zlom nastal, když jsme doslova prospali začátek druhého poločasu a nechali si dát dvě hloupé branky. Díky tomu se Kolín dostal psychicky na horu a byl v poli lepší. I přesto jsme opět měli dvě možnosti na snížení a zase nic. Závěr zápasu se pak už  jen dohrával. Nejvíce mě ale dnes mrzí zranění Tomáše Roubíčka, kterému přejeme co nejrychlejší uzdravení.

SK Sparta Kolín

31' Varga

Kubín - Píška, Ondráček - Roubíček (31' Strnad), Houfek, Růžička - Moc, Spáčil, Vávra - Rais (71' Šusta), Varga