U15 Starší žáci

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

FK Čáslav snižuje výši členského příspěvku

Vážení členové klubu, Vážení rodiče,

v návaznosti na současnou situaci týkající se pandemie covid-19 vedení FK Čáslav v pondělí 19. dubna 2021 rozhodlo o snížení členských příspěvků o částku 500 Kč jednorázově pro všechny kategorie.

Pravidelná platba za pololetí je tak snížena u kategorií přípravek (U6 – U11, žákyně), žáků (U12-U15) a dorostu (U17 – U19). Kategorie mini přípravky členské příspěvky na toto pololetí nehradí.

Zároveň Váš žádáme, aby snížení členský příspěvek byl uhrazen do 30. dubna 2021. FK Čáslav v průběhu jara již uhradil členské příspěvky FAČR, všichni členové FK Čáslav tak mohou v roce 2021 nastupovat v soutěžních utkáních. Trénování Vašich dětí a našich hráčů bude i nadále probíhat v podmínkách stanovených vládou ČR A Fotbalovou asociací České republiky.

Rodičům a členům, kteří již členské příspěvky uhradili v původní plné výši děkujeme za jejich solventnost. Příspěvek nad rámec ponížené částky bude těmto rodičům a členům odečten z jejich členských příspěvků pro podzimní část sezóny 2021/2022.

V členské sekci bude během dnešního dne upravena výše členských příspěvků. Na základě podkladů v sekci pak můžete členské příspěvky uhradit.

PLATBY ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ:

1. BEZHOTOVOSTNĚ – PLATBA GENEROVÁNA V ČLENSKÉ SEKCI FK ČÁSLAV
    Platby, prosím, provádějte ve prospěch účtu 442044369/0800, variabilní symbol platby Vám systém automaticky vygeneruje, stejně tak si můžete stáhnout podklad, či potvrzení k platbě v PDF souboru. Jméno hráče můžete pro další kontrolu uvést do zprávy pro příjemce.
  2. HOTOVĚ
    Vždy v pondělí a čtvrtek od 15:30 do 18:00 v kanceláři FK Čáslav, kde Vám i vystavíme potvrzení o zaplacení pro Vaši pojišťovnu.

Výkonný výbor FK Čáslav, z. s. stanovil 19.4. 2021 výši členských příspěvků takto:

• kategorie přípravek - U6, U7, U8, U9, U10, U11, žákyně - 1 000 Kč
  • kategorie žáků - U12, U13, U14, U15 – 1 500 Kč
  • kategorie dorostu - U16, U17, U19, dorostenky - 1 500 Kč

Klubový příspěvek může být v odůvodněných případech prominut. Prominutí musí schválit vedení FK Čáslav.

Případné dotazy ohledně členských příspěvků prosím směřujte na email: info@fkcaslav.cz nebo kontaktní osoby: Jakub Svoboda (tel.: 775250395), Markéta Vlčková (605512059).

Termín úhrady členských příspěvků pro toto pololetí je 30. dubna 2021!

Pro úhradu členských příspěvků použijte prosím členskou sekci. Přihlásit a registrovat se můžete zde!