U15 Starší žáci

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

FK Čáslav vyhlašuje nejlepší hráče roku 2020 – kategorie žáků

Čáslav – Tradiční akt vyhlášení nejlepších hráčů jednotlivých kategorií fotbalového klubu Čáslav probíhá na únorovém plese klubu. Letos však tato akce musela být z důvodů pandemie zrušena. Avšak na vyhlášení top hráčů FK Čáslav přeci jenom dojde!

Ve čtyřdílném seriálu představíme oceněné hráče z kategorií přípravek, žáků, dorostu a dospělého fotbalu. Ocenění si své ceny převezmou osobně jakmile nám současná situace dovolí se znovu osobně potkávat na fotbalových trávnících. Všem oceněným hráčům za rok 2020 gratulujeme!

U12:

Šimon Kubín - Svými skvělými výkony, kterými si řekl o místo v předním ligovém klubu AC Sparta Praha. Zdobí výborná technika a práce s míčem a jeho rychlost, která dělá problém každému obránci.

Bohumil Bednář - Týmový duch, hbitost, skvělé reflexy a tvrdá práce v tréninku, která se odráží v zápase. Kdejaký útočník si vyláme zuby před jeho brankou.

Kryštof Lhoták - Skvělý tah na branku, dravost a neomylné zakončení Kryštofovi vyneslo přední místo v tabulce střelců žákovské ligy, kde si jej zaslouženě vyhlídli trenéři FK Pardubice.

U13:

Matěj Fajt - Šikovný, pracovitý, dobře technicky vybavený hráč, který může nastoupit na jakémkoliv postup. Zkrátka univerzál, kterého chce mít každý trenér v týmu. Pokud bude Matěj přistupovat k fotbalu tak jako do této chvíle, může ho čekat slibná fotbalová budoucnost.

Marek Šic - Chladnokrevný útočník, na kterého mužstvo hodně spoléhá. Dobře si rozumí s míčem a v zakončení je takřka stoprocentní. Patří mezi hráče, který se věnuje fotbalu i ve svém volném čase, což se kladně projevuje na jeho výkonnosti. Dobrý příklad pro ostatní spoluhráče.

Jan Procházka - Obránce, který nevypustí žádný souboj a útočníci soupeře si na něm vylamují zuby. Zkrátka základní stavební kámen naší sestavy a jistota vzadu. Poctivý hráč se slušným charakterem.

U14:

David Dražinovský - Neúnavný a pracovitý střední záložník, který s přehledem zakládá útočné akce svého týmu, výborná technika i přesná nahrávka, kterou vybízí spoluhráče k větší aktivitě.

Petr Holý - Ortodoxní levák, který má pravou nohu pouze na opírání 😊, svou kvalitu ukazuje při hře 1:1, rychlý a technický hráč, s velmi dobrým zakončením.

Martin Resl- Zodpovědný kapitán týmu, srdcař každým coulem, tvrdý a nekompromisní obránce, který umí ohrozit bránu soupeře střelou z dálky.

U15:

Tadeáš Vančura - Fotbalový universál, velký talent, rychlostní typ, super kluk. Dovede tým strhnout svým výkonem a přístupem na hřišti. Rok a půl již absolvoval v RFA Pardubice, kde udělal velký výkonnostní skok. Nahlédl už i do reprezentace.

Matyáš Málek - Kapitán týmu, inteligentní a poctivý kluk. Ač je to gólman, ze kterého vyzařuje klid a jistota, pomáhá i jako velice platný útočník se zabijáckým instinktem. Neuvěřitelně produktivní, jako málokdo z týmu.

Vojtěch Paták - Zdobí ho velmi dobrá střela, fotbalové myšlení a pracovitost v utkáních. Měl by zlepšit tréninkovou morálku a vůli na sobě makat i mimo tréninkový proces.

Dívky

Iveta Ondráčková (2007) - Je zářným příkladem toho, že trénink dělá mistra. Právě díky dlouhodobě téměř stoprocentní tréninkové docházce se stává čím dál lepší hráčkou, což bezesporu potvrzuje i v žákovské lize, kde pravidelně nastupuje za čáslavský tým mladších žáků kategorie U13.

Natálie Levinská (2006) - Kanonýrka čáslavského dívčího týmu i rozehraného okresního přeboru mladších žáků, kde hraje ve svém věku na povolenou výjimku. Její levačka se při zakončení málokdy mýlí, navíc si troufne stále častěji zapojovat do hry i střelby pravou nohu, což její ofenzivní sílu časem ještě více umocní.

Agáta Drážková (2008) - Pilíř obranné řady čáslavského dívčího týmu, neuhne ze žádného osobního souboje a rány umí rozdat i přijmout. V posledních měsících díky pravidelné docházce na tréninky zapracovala také na technice a fyzické kondici.