U15 Starší žáci

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Klid při zakončení rozhodoval...

Den před odjezdem na soustředění vyrazil tým FK Čáslav složený z hráčů U15 a U14 do Třemošnice.Tam je na soustředění tým FK Háje Jižní Město.Účastník stejné soutěže ve skupině "A"

V prvních deseti minutách to vypadalo,jakoby se hrálo bez obran.Před oběma svatyněmi se prosazovali útočící hráči,ale své šance nedokázali proměnit

Postupem času se nám začala dařit kombinační hra a díky M.Málkovi a Hyblerovi jsme v poločasové přestávce vedli 2:0.

Na začátku druhé poloviny zápasu dokázal soupeř snížit na 1:2.

Od té chvíle jsme byli v zápase stále více dominantnějsí a přidali jsme i další branky.

Soupeř z Prahy předvedl několik nebezpečných rychlých protiútoků,ale branky se už nedočkal.

Příjemným zjištěním bylo,že v zápase se protočilo 20 hráčů v čáslavském dresu,ale na kvalitu herního projevu to mělo minimální vliv

FC Háje Jižní Město

M.Málek 3,Paták 2,Hybler