U15 Starší žáci

MFK Trutnov - FK Čáslav

Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně: nenechat Trutnovu ani chvilku času něco udělat. To se nám i v celku povedlo. Výsledkem byli čtyři velké šance do 15 minuty. Bohužel pro nás jsme je trestuhodně zahazovali ( vše mimo bránu). A tak přišlo potrestání soupeře, když po hrubce obrany, běžel hostující hráč sám na branku a nedal Kubínovi šanci 0:1! I přesto naše dominance pokračovala a do poločasu se nám podařilo zaslouženě vyrovnat brankou Vargy.

V druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil soupeř prakticky jen odkopával míče ze své poloviny hřiště. A tak bylo jen otázkou jestli se nám podaří vstřelit rozdílovou branku. O tu se na konec postaral Filip Moc. Konečný výsledek 2:1 je zasloužený a všichni zaslouží pochvalu za trpělivý výkon.