U15 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Na Bavaria Cupu 6. místo

Poslední akcí hráčů ročníku 2004 v žákovské kategorii byl mezinárodní turnaj Bavaria Cup v městečku Kresfeld poblíž Mnichova. Součástí tripu byla i návštěva domovského stánku Bayernu Mnichov Alliance arény. Škoda, že se z různých důvodů nemohli zúčastnit všichni hráči kádru (Hájek, Míšek, Hadrovský).

Na turnaji jsme obsadili konečné 6. místo s bilancí 4 – 1 – 1. Zejména první den turnaje jsme předváděli kvalitní fotbal a zaslouženě vyhráli skupinu. Druhý den ovlivnilo pro nás nešťastné čtvrtfinále, kdy jsme po dobré hře, ale remízovém utkání, vypadli z bojů o medaile po penaltové loterii. Ve skupině o 5. – 8. místo kluci nakonec vybojovali 6. místo (z celkem 16 účastníků) . Klukům děkujeme za vynikající reprezentaci čáslavského klubu.

1. utkání - skupina

1.   FK Čáslav – V. V. SHO (Nizozemí) 5:0

Branky: Howard 3, Moc, Růžek

2. utkání - skupina