U15 Starší žáci

Na podmáčeném terénu nás Trutnov přetlačil

Na velmi podmáčeném terénu atletického hřiště jsme sehráli s MFK Trutnov úvodní utkání ČDŽ skupiny C. Proti kompaktnímu, fyzicky vyspělému soupeři jsme se těžko prosazovali do brankových příležitostí. Naopak soupeř dokázal naše některé chyby potrestat dobře vyřešenými protiútoky a utkání v druhém poločase překlopit na svou stranu.

Kluky chválím za přístup k utkání, odmakali ho, hráli s nasazením, na těžkém terénu se fyzicky vydali. Bohužel jsem však nebyli dostatečně kvalitní v přechodu do útoku, abychom si připravili brankové příležitosti. Zejména v 2. poločasu jsme opticky více hráli na na soupeřově polovině, nicméně Trutnov trestal naše ztráty rychlými, kvalitními protiútoky,  které jsme nedokázali pochytat. Soupeři gratulujeme, my určitě dobře potrénujeme a o první body se popereme v sobotu v Náchodě.