U15 Starší žáci

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Nepovedený výkon

V úvodním kole mistrovských zápasů jsme předvedli neuvěřitelně matný výkon,který byl velmi vzdálen tomu co umíme.

V 1. poločase stačilo hostům dostat míč do našeho brankového území a my sami jsme byli nápomocni ,aby skončil v naší bráně.

Po přestávce vykřesal jiskřičku naděje gól M.Málka,který propálil vše co mu stálo v cestě.Ani vstřelená branka nás nevyburcovala překročit svůj stín a s větším důrazem dobývat soupeřovu branku.

A tak znovu přišel trest v podobě dvou obdržených branek.Útočící hráči Vysokého Mýta byli bojovnější,jakmile míč dostali do pokutového území,vždy následovalo nebezpečné zakončení.

Doufejme,že všechnu smůlu jsme si vybrali v tomto zápase a dále už budeme předvádět náš standartně dobrý výkon

SK Vysoké Mýto

M.Málek