U15 Starší žáci

FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin! FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin!
FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ v neděli 16.9. od 16:30 hodin!

Příprava s Velimí

Na ligovém pažitu ve Velimi jsme odehráli přípravné utkání, ve kterém dostali velký časový prostor hráči, kteří zatím toho neodehráli tolik v mistrovských utkáních. Do utkání jsme znovu vstoupili tak, že první dva nákopy za naší obranu znamenali brankové příležitosti pro našeho soupeře, nicméně kluky podržel brankář Lacman. Poté jsme již převzali iniciativu, drželi jsme míč, bohužel utočné akce byly většinou komplikované, na hodně doteků nebo nás zradila finální přihrávka, proto se ani brankové příležitosti příliš nerodily. Ve druhém poločase oživil útok Růžička, který si nejprve naběhl na centr z pravé strany a precizně míč uklidil do brány a druhou branku si připravil perfektním prvním dotykem Míškovi přihravky dovnitř pokutového území a nekompomisním zakončením. Musím pochválit i hru obrany, která až na několik spíše taktických chyb, se snažila hrát konstruktivně a výrazně se zapojovala do útočné fáze.

Děkujeme Velimi za sehrání přípravného utkání na opravdu krásném trávníku. Odveta je naplánována na 26.9. od 17:30 tamtéž.

FC Velim

48´Růžek

65´Růžek

Lacman - Hadrovský, Hlavinka, Tlustý J., Kubín (36´Žiško) - Houfek (46´Moc), Míšek, Zoul (36´Hájek), Meszároš - Moc (36´Růžek), Kotrba