U15 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Více informací

Prohra v první kole s Trutnovem

K prvnímu mistrovskému zápasu k nám přijelo mužstvo z Trutnova. Do zápasu jsme vstupovali s jasným cílem vykročit do sezóny výhrou.

Hodnocení trenéra

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, který byl plný osobních soubojů. První šanci zápasu měli hosté, ale nedokázali svoji střelu z vápna vtěsnat mezi Durasovy tyče. Pak si svoje možnosti vypracovávali hlavně domácí. První z nich byla po centru Miláčka a zakončujícího Štěpána Machů. Další šanci dostat domácí do vedení měl kapitán Luboš Štoček, ale jeho střele z hranice vápna chyběla razance. V 25' se vyznamenal brankář hostů, když  vytáhl nad břevno střelu Štěpána Machů a tak se šlo do kabin za stavu 0-0.
 
Druhý poločas pokračoval v podobném duchu jak ten první. Hosté hrozili převážně z rohových kopů. Změnu ve skóre přinesla až 50' zápasu, když domácí prohráli osobní souboj  na půlce hřiště a pěknou přihrávkou poslali svého útočníka do šance, který  nezaváhal 0-1! Domácí se pokusili rychle odpovědět na obdrženou branku a zatlačili hosty na jejich polovinu hřiště. Největší možnost k vyrovnání měl Štěpán Miláček, když po odraženém centru nastřelil břevno. Hosté ještě v samém závěru zápasu dali z brejkové situace druhou branku a rozhodli o svém vítěství 0-2.
 
Hodnocení trenéra Dobrého: Věděli jsme, že Trutnov má kvalitní tým a nás nečeká lehký soupeř. Myslím si, že dnes vyhrálo šťastnější mužstvo. My jsme měli dost možností na to abychom vstřelili branku jako první. Chyběla nám v útočné fázi kvalita v zakončení a to dnes rozhodlo.

0 : 2
(0 : 0)

FK Čáslav

 

MFK Trutnov

Branky

FK Čáslav - MFK Trutnov  0:2 (0:0)

Sestava

Duras - Nykodým, Mužátko, Válek, Březina - Miláček, Nový, Štoček, Machů ( 46' Gonda ) - Šveřepa ( 63' Krška ), Jeřábek