U15 Starší žáci

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Prohra v první kole s Trutnovem

K prvnímu mistrovskému zápasu k nám přijelo mužstvo z Trutnova. Do zápasu jsme vstupovali s jasným cílem vykročit do sezóny výhrou.

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, který byl plný osobních soubojů. První šanci zápasu měli hosté, ale nedokázali svoji střelu z vápna vtěsnat mezi Durasovy tyče. Pak si svoje možnosti vypracovávali hlavně domácí. První z nich byla po centru Miláčka a zakončujícího Štěpána Machů. Další šanci dostat domácí do vedení měl kapitán Luboš Štoček, ale jeho střele z hranice vápna chyběla razance. V 25' se vyznamenal brankář hostů, když  vytáhl nad břevno střelu Štěpána Machů a tak se šlo do kabin za stavu 0-0.

Druhý poločas pokračoval v podobném duchu jak ten první. Hosté hrozili převážně z rohových kopů. Změnu ve skóre přinesla až 50' zápasu, když domácí prohráli osobní souboj  na půlce hřiště a pěknou přihrávkou poslali svého útočníka do šance, který  nezaváhal 0-1! Domácí se pokusili rychle odpovědět na obdrženou branku a zatlačili hosty na jejich polovinu hřiště. Největší možnost k vyrovnání měl Štěpán Miláček, když po odraženém centru nastřelil břevno. Hosté ještě v samém závěru zápasu dali z brejkové situace druhou branku a rozhodli o svém vítěství 0-2.

Hodnocení trenéra Dobrého: Věděli jsme, že Trutnov má kvalitní tým a nás nečeká lehký soupeř. Myslím si, že dnes vyhrálo šťastnější mužstvo. My jsme měli dost možností na to abychom vstřelili branku jako první. Chyběla nám v útočné fázi kvalita v zakončení a to dnes rozhodlo.

MFK Trutnov

FK Čáslav - MFK Trutnov  0:2 (0:0)

Duras - Nykodým, Mužátko, Válek, Březina - Miláček, Nový, Štoček, Machů ( 46' Gonda ) - Šveřepa ( 63' Krška ), Jeřábek