U15 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

S Třebeší byla pro nás branka soupeře zakletá

Do obou poločasů jsme vstoupili velmi dobře, dokázali si připravit brankové příležitosti, ale buď nás vychytal brankář soupeře nebo jsem byli nepřesní. Tak, jak jsme minulý týden branky z podobných siuací lehce stříleli, tentokrát to prostě nepadalo. Soupeř vždy poté vycítil šanci, hrál houževnatě, agresivně a na brejky,které jsme často nedokázali přečíst nebo jsme byli špatně organizovaní. A pramenily z toho jejich "gólovky". V 1. poločase vše vyvrcholilo v 35 min. hrubou chybou na velkém vápně po nákopu soupeře z poloviny hřiště a následném penaltovém zákroku. Tu domácí neproměnili (nad branku). Ve 2. poločasu, tak od 55 min. jsme navíc začali odpadat uprostřed hřiště a soupeř, který vycítil šanci nás trestal. Dvěma slepenými góly v poslední desetimunotovce- obě střely ze střední vzdáleností (první byla nechytatelná), utkání rozhodl.

Pozitivem utkání je, že i když se nám herně úplně nedařilo a kvalita na míči také nebyla veliká (velké množství nevynucených ztrát), brankových přílžitostí jsem si připravili dost, abychom utkání rozhodli. Negativem je a to dlouhodobě, že pokud na nás soupeř hraje agresivně, nevypustí jediný souboj, dohrává nás, nedokážeme na to jako tým reagovat a přestáváme hrát. Taková ta touha po vítězství bývá v takovýchto utkáních často rozhodující a to se ukázalo i s Třebeší.

Sokol Třebeš

62´a 64´Třebeš

Tlustý J. - Tvrdý, Tlustý T. (36´Žiško), Kubín, Norek (63´Růžek) - Howard, Záruba, Moc (36´Zoul, 66´Vosáhlo), Svoboda, Hájek ( 52´Houfek) - Míšek