U15 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

SK Benešov - FK Čáslav

Do zápasu jsme z jasným cílem. Navázat na poslední domácí výhru.

Bohužel jsme si dnešní zápas z komplikovali opět hned v úvodu prvního poločasu. Když jsme už 7' prohrávali 0:2! Musím dodat že po individuálních chybách. Do 21' se nám podařilo vyrovnat brankami Raise a Hyblera po rohovém kopu. Následně jsme neproměnili tři velké šance a tak logicky přišel trest v podobě branky na 2:3 do šatny.

O poločase jsme si museli některé věci s kluky vyjasnit. Dále jsme udělali změny na postech a ve hře se to výrazně projevilo k dobru. Začali jsme hosty výrazně přehrávat. Měli jsme odražené míče a začal nám fungovat přechod do útočné fáze. Bylo jen otázkou jestli se nám to podaří brankově vyjádřit. O branky se na konec postarali Hybler, Píška a na 5:3 pečetil naši výhru agilní Jarda Rais. Hostům se už jen podařilo korigovat na 5:4 těstě před koncem.
Dnes si cením hlavně výkonu v druhém poločase, kde jsme ukázali i kvalitu na míči a touhu otočit zápas . Celkově si myslím že dnešní výhra je zasloužená.

SK Benešov

15'+71' Rais, 21'+58' Hybler, 48' Píška

Kubín- Houfek, Ondráček- Roubíček, Hybler, Strnad - Moc (75' Růžička), Spáčil, Vávra (41' Píška) - Rais (72' Šusta), Hlouchová