U15 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Solidní výkon s Vlašimí

V základní sestavě do utkání s Vlašimí jsme provedli několik změn včetně herních postů a všichni kluci, kteří nastoupili, zaslouží pochvalu za kvalitní, poctivý výkon. Oproti předchozím utkáním jsme byli mnohem přímočařejší, rychlejší ve vedení útoků, i jsme se dokázali prosazovat hrou 1:1. Vše pak podpořila bojovnost a rvavost o výsledek. Jedinou malou kaňkou bylo neproměňování gólových příležitostí, kterých jsme si připravili docela dost. Alespoň jeden gól se ale podařilo vstřelit, když Michal Schmidt v 60 min. chladnokrevně zakončil přetažený centr z pravé strany. Vítězství nás věřme podpoří v další snaze o zkvalitňování naší hry.

FC Sellier&Bellot Vlašim

60´Schmidt

Lacman - Tvrdý, Zeman, Howard, Kubín - Schmidt, Zoul Houfek (36´Záruba), Žiško (46´Hadrovský) - Míšek, Růžek (51´Kotrba)