U15 Starší žáci

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Více informací

Tréninkový plán

Datum
Čas
Sraz
Událost
Místo
pondělí 19.11.
16:30 - 18:00
16:15
trénink
UMT
úterý 20.11.
17:30 - 19:00
17:15
trénink
hala BIOS
čtvrtek 22.11.
16:30 - 18:00
16:15
trénink
UMT
pondělí 26.11.
16:30 - 18:00
16:15
trénink
UMT
čtvrtek 29.11.
16:30 - 18:00
16:15
trénink
UMT
pondělí 03.12.
16:30 - 18:00
16:15
trénink
UMT
čtvrtek 06.12.
16:30 - 18:00
16:15
trénink
UMT
pondělí 10.12.
16:30 - 18:00
16:15
trénink
UMT
čtvrtek 13.12.
16:30 - 18:00
16:15
trénink
UMT
pondělí 17.12.
16:30 - 18:00
16:15
trénink
UMT
čtvrtek 20.12.
16:30 - 18:00
16:15
trénink
UMT

Program týmu

neděle 17.02.
14:00
FK Čáslav
- : -
MFK Trutnov
Čáslav - UMT

Výsledky týmu

neděle 11.11.
10:00
FK Čáslav
Sokol Třebeš
Čáslav
sobota 03.11.
10:00
FK Jablonec
FK Čáslav
UMT Mozartova
pátek 26.10.
14:00
SK Polaban Nymburk
FK Čáslav
SC Nymburk
sobota 20.10.
10:00
FK Čáslav
RMSK Cidlina
Čáslav
sobota 13.10.
10:00
SK Benešov
FK Čáslav
TJ Úročnice Benešov
sobota 06.10.
11:30
FK Čáslav
MFK Chrudim
Čáslav
úterý 02.10.
17:30
Sparta Kutná Hora
FK Čáslav
Kutná Hora - UMT
středa 26.09.
17:30
FC Velim
FK Čáslav
Velim - tráva (odjezd v 16:15 auta)
neděle 23.09.
10:00
FK Čáslav
FC Sellier&Bellot Vlašim
Čáslav
sobota 15.09.
9:30
SK Sparta Kolín
FK Čáslav
Kolín
středa 12.09.
17:30
FC Velim
FK Čáslav
Velim - tráva
sobota 08.09.
10:00
FK Náchod
FK Čáslav
Náchod UMT
sobota 01.09.
10:00
FK Čáslav
MFK Trutnov
Čáslav
středa 22.08.
17:00
RMSK Cidlina
FK Čáslav
sobota 18.08.
10:00
FK Čáslav
FC Tempo Praha
Čáslav - tráva
neděle 03.06.
10:00
RMSK Cidlina
FK Čáslav
Nový Bydžov - tráva
neděle 27.05.
10:00
FK Čáslav
SK Benešov
Čáslav - tráva
úterý 22.05.
16:00
MFK Chrudim
FK Čáslav
Chrudim - Letní stadion - UMT
úterý 08.05.
13:00
FC Sellier&Bellot Vlašim
FK Čáslav
Vlašim - Na Lukách - UMT
úterý 01.05.
15:45
FK Čáslav
SK Sparta Kolín
Čáslav - tráva
sobota 21.04.
10:00
FK Náchod
FK Čáslav
Náchod - UMT
úterý 17.04.
15:45
MFK Trutnov
FK Čáslav
Trutnov - UMT
neděle 15.04.
10:00
Sokol Třebeš
FK Čáslav
Třebeš - tráva
sobota 07.04.
10:00
FK Čáslav
FK Jablonec
Čáslav - tráva
sobota 24.03.
10:00
FK Čáslav
SK Polaban Nymburk
Čáslav - UMT
sobota 17.03.
10:00
FK Čáslav
FC Sellier&Bellot Vlašim
Čáslav - UMT
neděle 04.03.
10:00
FK Čáslav
FC Slovan Havlíčkův Brod
Čáslav - UMT
neděle 18.02.
10:00
1.FK Příbram
FK Čáslav
Příbram
neděle 28.01.
9:30
SK Sparta Kolín
FK Čáslav
Kolín
sobota 20.01.
10:00
FK Čáslav
FC Vysočina Jihlava
Čáslav - UMT
neděle 10.12.
10:00
FK Čáslav
FC Tempo Praha
Čáslav - UMT
sobota 02.12.
0:00
FC Vysočina Jihlava
FK Čáslav
Jihlava
čtvrtek 26.10.
10:15
SK Polaban Nymburk
FK Čáslav
Nymburk
neděle 22.10.
10:00
FK Čáslav
RMSK Cidlina
Čáslav - UMT
sobota 14.10.
10:00
SK Benešov
FK Čáslav
Benešov
neděle 08.10.
10:00
FK Čáslav
MFK Chrudim
Čáslav
neděle 24.09.
10:00
FK Čáslav
FC Sellier&Bellot Vlašim
Čáslav - UMT
sobota 16.09.
9:30
SK Sparta Kolín
FK Čáslav
Kolín
sobota 09.09.
10:00
FK Čáslav
FK Náchod
Čáslav
sobota 02.09.
10:00
FK Čáslav
Sokol Třebeš
Čáslav - UMT
sobota 26.08.
10:15
FK Jablonec
FK Čáslav
Jablonec
sobota 19.08.
10:00
FK Čáslav
MFK Trutnov
Čáslav - UMT
neděle 06.08.
10:00
FK Čáslav
FC Slovan Havlíčkův Brod
Čáslav
sobota 29.07.
9:00
62. ročník Tománkova memoriálu - 4. místo
Havlíčkův Brod

Celkové pořadí týmu

1.
FK Jablonec
46:4
27 b
2.
MFK Trutnov
35:27
21 b
3.
MFK Chrudim
42:12
20 b
4.
RMSK Cidlina
25:8
19 b
5.
SK Sparta Kolín
27:24
17 b
6.
FK Náchod
13:30
14 b
7.
FK Čáslav
19:23
13 b
8.
FC Sellier&Bellot Vlašim
24:21
12 b
9.
Sokol Třebeš
16:25
11 b
10.
SK Benešov
13:50
4 b
11.
SK Polaban Nymburk
13:49
4 b