U15 Starší žáci

Šťastnější Chrudim si odvezla dva body

Duel s první Chrudimí rozhodla až sedmá série pokutových kopů. Domácí tak natáhli šňůru utkání v nichž bodovali.

Hodnocení trenéra Dobrého: V prvním poločase jsme podali velice slušný výkon, na hřišti se nám dařilo plnit co jsme si řekli v kabině. Soupeři jsme nedali prostor ke kombinaci ( včas jsme dostupovali hráče ), získávali odražené míče a nepouštěli jsme je do zakončení. Do druhého poločasu jsme byli nuceni provést změnu v sestavě a to ovlivnilo naší hru. Soupeř měl trvalou převahu a začal si vytvářet brankové šance. Jen díky dobře chytajícímu brankáři Durasovi skončil zápas bezbrankovou remízou. A tak o bodu navíc musely rozhodnout pokutové kopy, ve kterých byla úspěšnější hostující Chrudim. I přes nepovedené pokutové kopy jsme dnes za bod rádi.