U15 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Suverén tabulky si body neodvezl

K dalšímu mistrovskému zápasu k nám zavítal zatím stoprocentní tým z Náchoda. Do zápasu jsme dnes vstoupili aktivně. Vypracovali jsme si hned sérii rohových kopů, ale nedokázali jsme je zúročit ve vedoucí branku. Naopak soupeř trestal hned z druhé šance v zápase a dostal se do vedení. Naštěstí pro nás jsme dokázali záhy reagovat a z rohu jsme vyrovnali a stanovili poločasový výsledek na 1:1.

Druhý poločas jsme už konečně byli sebevědomější a lépe jsme drželi míč. To nakonec vedlo k naší zasloužené výhře.

Hodnocení trenéra Radka Dobrého: Dnes musím pochválit kluky za druhý poločas a už se těšíme na derby do Kolína.