U15 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Tři body z Nymburka

Poslední mistrovské utkání sehrála patnáctka v Nymburku a podzim uzavřela výhrou.

Do utkání s Nymburkem jsme nastupovali s cílem napravit špatný výkon z posledního domácího zápasu a zakončit podzimní mistrovskou část výhrou.
Hodnocení trenéra Dobrého:
Do dnešního zápasu jsme vstoupili velice dobře, když jsme už v 15' vedli 0-2 a další velkou šanci jsme neproměnili! Domácí se rozkoukali až těsně před pauzou a potrestali špatné zajištění v naší obraně a snížili na 1-2.
V druhém poločase jsme chtěli náš výkon především zkvalitnit a nedopouštět se zbytečných chyb. Bohužel pro nás jsme nic takového nesplnili a Nymburk si postupem času vytvářel trvalý tlak. Jen díky jejich nemohoucnosti jsme neobdrželi branky. My jsme si vytvořili velkou šanci v 60', ale Dominik Mužátko zvolil opačné řešení než bylo třeba. Tak jsme se museli strachovat o výsledek zápasu až do samotného konce. Za dnešní výkon jsme si určitě vyhrát nezasloužili, ale o to jsou tři body do tabulky cennější. Poslední zápasy nám ukázali, že nás čeká ještě hodně práce, na kterou nyní máme dosti času.

SK Polaban Nymburk

SK Polaban Nymburk - FK Čáslav  1:2 (1:2)

Branky: 3' Vondra, 7' Březina

Tlustý - Válek, Štoček - Nykodým, Nový (68'Howard), Jeřábek - Vondra (36' Kraj), Mužátko, Gonda (36' Kmoníček) - Machů, Březina