U15 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

V Kolíně výhra na penalty

První poločas v Kolíně jsme odehráli celkem dobře, především jsem však byli produktivní v útoku. Druhý poločas jsme chtěli být ještě více aktivní s rychlým přechodem do útoku. Opak byl však pravdou. Hráli jsme pomalu, zbytečně jsme akce brzdili předržováním míče, což na příšerném terénu byla voda na mlýn domácímu bojovnému týmu. A ten nás trestal - dvěma brankami skóre dorovnal. Jsem trochu rozčarovaný z naivního výkonu některých hráčů, na druhou stranu to k žákovskému fotbalu patří. Teď je důležité se poučit a získanou zkušenost prodat příště. Pochavala brankáři Kubovi Tlustému za chytání penalt a hráčům zahrávající penalty za bravurní provedení.

SK Sparta Kolín

7´Howard (pokutový kop)

11´Růžek

20´Míšek