U15 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Vlašim nám oplatila porážku z podzimu

V 1. poločase měla z naší strany hra solidní úroveň. Dobře jsme napadali, z čehož jsme získávali míče a následně dobře kombinovali. Z trvalého tlaku jsme však vytěžili pouze jednu branku. Ve 2. poločase naše aktivita poklesla, zejména kraje hřiště přestaly hrát a soupeř se dostal do tlaku, ze kterého dvěma brankami utkání otočil ve svůj prospěch.

Chtěl bych vyzdvihnout individuální výkony: Jakuba Tlustého - v brance bezchybný, vynikající čtení hry, Vojty Záruby - skvělá práce s míčem, kreativita a tvorba hry. Gratulujeme Vojtovi k nominaci do reprezentace U15 Future na turnaj v Belgii, plně si ji za svůj přístup k fotbalu zaslouží. Posledním, koho chci vyzdvihnout je Štěpán Míšek, , který svou technickou dovedností, dynamikou pohybu a herním myšlením převyšoval všechny hráče na hřišti.

FC Sellier&Bellot Vlašim

Růžek 28´

domácí 52´, 63´

Tlustý J. - Tvrdý, Houfek, Kubín, Norek (68´Vosáhlo) - Howard, Zoul (36´Hájek), Záruba, Moc, Růžek (57´Hlavinka) - Míšek