U15 Starší žáci

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Z Jablonce bez bodů

K druhému mistrovskému zápasu jsme zavítali na horkou půdu do Jablonce nad Nisou. Jelikož jsme zaváhali v prvním kole doma s Trutnovem, tak jsme nastupovali s jasným cílem domácí překvapit a bodovat.

Do zápasu jsme nemohli vstoupit lépe, když jsme už v 15' vedli po brankách Štočka a Březiny 0:2. Domácí to ale nezabalili a dokázali ještě do poločasu zápas otočit na 4:2.

Druhý poločas Čáslav začala zase aktivně, když hned v úvodní minutě měl velkou šanci střídající Kraj, ale domácí brankář jej vychytal. Pak už opět úřadoval Jablonec, který pohodlně navýšil zápasové skóre až na konečných 7:2!

Hodnocení trenéra Dobrého:Dnes nám nemohl úvod zápasu vyjít lépe. Dostali jsme se brzo do vedení, když jsme trestali domácí hrubky. Bohužel to pro nás mělo opačný efekt než bych očekával. Přestali jsme domácí dostupovat a nechali jsme je hrát. Do toho se přidal náš nedůraz v osobních soubojích a to Jablonec trestal. Musím říci, že jsem velice zklamán z přístupu kluků k utkání. Za dnešní výkon jsme si nezasloužili vyhrát a tak musíme Jablonci pogratulovat k výhře.

FK Jablonec

FK Jablonec - FK Čáslav  7:2  (4:2)

Branky: 2' Štoček, 8' Březina

Duras - Nykodým, Mužátko, Válek, Šveřepa ( 36' Machů) - Miláček, Nový, Štoček, Gonda (36' Kraj) - Březina,   Jeřábek (54' Vondra)