U15 Starší žáci

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Zlepšený výkon v Havlíčkově Brodě

V rozhovoru s hráči před utkáním jsme všichni shodli, že musíme náš výkon postavit na bojovnosti, poctivosti a týmové hře. Pozitivem je, že snaha o výše zmíněné byla v hře veliká. Možná dokonce až moc, z čehož pramenily chyby zejména při zakládání našich útoků, po kterých se soupeř dostával do brankových příležitostí. Proměnil však pouze dvě, ostatní pochytal výborný Kuba Tlustý v brance nebo nemířili přesně. I jedna naše akce v 1.poločase však vyšla výborně, když se Míšek uvolnil na pravé straně a připravil míč do vápna pro nabíhajícího Kotrbu, který nekompromisně zavěsil. Do 2. poločasu kluci vstoupili přece jenom s větším klidem na kopačkách a rázem se dařila kombinace až do zakončení. Po dvou opravdu pěkných akcích se podařilo skórovat nejprve Kubínovi (na 2:2) a ke konci znovu Kotrbovi (na 3:3).

Od výkonu ve 2. poločase se lze odrazit. Pokud omezíme nevynucené chyby a zůstneme poctiví k tréninku i utkání.

FC Slovan Havlíčkův Brod

Kotrba 2, Kubín

Tlustý J. - Tvrdý, Tlustý T., Howard, Kubín - Hadrovský (55´Houfek), Houfek (36´Zoul), Míšek, Moc, Hájek - Kotrba