U15 Starší žáci

FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin! FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin!
FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ v neděli 16.9. od 16:30 hodin!

Ztrátu z 1. poločasu se v Náchodě dohnat nepodařilo

Bohužel stejně jako v utkání s Trutnovem nám dělal od úvodu utkání problémy urostlý, rychlý útočník domácích, se kterým jsme si v 1. poločase naše obrana neuměla poradit a svými 3 brankami utkání prakticky rozhodl. My jsme, zejména v 1. poločase, byli velmi nepřesní v přihrávce, ve zpracování, ve vedení míče, což byla příčina toho, že ani v útoku jsme příliš nebezpeční nebyli. Snaha tam určitě byla, ale jakási nekoncentrovanost nebo možná nervozita nám ubrala příliš na kvalitě výkonu. Do 2. poločasu jsme se určitě zlepšili, soupeře jsme dokázali dostat pod trvalý tlak, nicméně branky jsme vytěžili pouze dvě. Dojem ze hry v 2. poločase jsme měli všichni určitě lepší, ale lepší než na snížení soupeřova náskoku to bohužel nestačilo.

Věřím, že v Kolíně příští týden zapneme hned od začátku a kluci zažijí dobrý nejen pocit ze hry ale i z vítězství.

Ve středu 12. 9. jedeme hrát přípravné utkání do Velimi. Začátek je v 17:30. Sraz je v 16:45 přímo ve Velimi (prosím o info, kdo bude přímo tam) nebo v 16:15 na parkovišti, odkud bude odjezd auty - tady bych chtěl požádat rodiče s pomocí odvozu kluků.

Nominace: Lacman, Tlustý Jakub, Kubín, Žiško, Hlavinka, Hadrovský, Houfek, Růžek, Zoul, Hájek, Míšek, Meszároš, Moc, Kotrba

FK Náchod

48´Záruba

54´Howard (pokutový kop)