U17 Mladší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Bod z Neratovic? Chtěli jsme víc.

Do utkání vstoupili aktivněji hosté a vcelku zaslouženě se dostali do vedení. Honcův centr v 10.min. skončil za zády překvapeného gólmana. Domácí mohli vyrovnat z penalty, kterou trochu nešikovným zákrokem zavinil Gonda. Kocprd střelu domácího hráče vyrazil a dorážku stihl zblokovat Válek.

Ve druhém poločasu se na hřišti na obou stranách objevili hráči, kteří měli v nohách duel starších dorostenců. Čáslav si sice vytvořila mírnou převahu, ale své šance neproměnila a navíc měla štěstí, když za Kocprdem zvonila tyč.

Penaltový rozstřel byl odrazem psychického rozpoložení čáslavských hráčů - trefili se jen Válek s Cháberou, trojice Kubín, Fišr a Konyvka neproměnila.

S hráči, kteří nastoupili jsem tentokrát spokojen. Samozřejmě kvalita soupeře byla oproti Pardubicím značně odlišná, ale na to, že nám z různých důvodů chybělo pět hráčů, kteří by patřili do základu, a další tři seděli jen na lavičce, nebyl výkon špatný. Jediné, co mi na hřišti chybí, je lídr. Hráč, který by svým výkonem strhl ostatní, který by mluvil, byl pozitivní. Takový David Vyhnánekl. Blíží se tomu Dan Honc, ale ten občas trošku brečí, místo povzbuzení spoluhráčům diskutuje s rozhodčím. Třeba nějakou vůdčí osobnost najdeme.

U kluků záleží, jak jsou nastavení v hlavě. Obehraná písnička. Z nováčků dnes zahrál dobře Gonda, jenže o tréninku je na zabití. Takže to v sobě má, ale není mentálně připraven. Trochu obráceně to má Vašek Vondra, dobře a poctivě trénuje, v zápasech mu chybí sebevědomí chtít víc míč, dovolit si. Třetí do party, který naskakuje hlavně na jaře, je Vašek Nykodým. Ten je o krok před nimi, je pracovitý, fyzicky výborně připravený, ale občas mu chybí fotbalové myšlení. Nicméně dnes ukázali, žei tuhle soutěž můžou příští sezónu úspěšně hrát.

FK Neratovice Byškovice

10´ Honc - 56´Obročník

Kocprd - Nykodým, M.Altmann, Válek, Gonda - Novák (66´Chábera) - Vondra (56´Kubín), Fišr, Honc, Konyvka - Tůma (77´ Vávra)