U17 Mladší dorost

Body za bojovnost

První poločas byl bojovný, od vápna k vápnu. Do vedení šli domácí, když Vávrovu hlavičku vyrazil gólman k Mužátkovi a ten se nemýlil. Do druhého poločasu vsoupila aktivněji Chrudim, byla pohyblivější, důraznější a zaslouženě vyrovnala. Postupem času se hra zvrhla v nakopávanou a z ní více vytežili domácí hráči. Po skrumáži trefil Vávra tyč a Kvaček dorazil míč za záda hostujícího gólmana. Chrudim mohla vyrovnat v úplném závěru, ale hlavička exčáslavského Špičáka šla nad.

To nebyl fotbal, ale boj. Se soupeřem a s úmorným počasím.

S prvním poločasem jsem celkově spokojen, i když ne úplně všechno bylo povedené. Zato druhý poločas ... Pohled na jedenáct hráčů, kteří za stavu 1:0 chodí s hlavami dole, je na Chocholouška. Chvílemi jsem si připadal jak blázen, který na hráče skoro celý druhý poločas řve. Neustále jsem musel kluky dirigovat, povzbuzovat, hecovat. Někdy si říkám, že já chci vyhrát víc než oni. Což je špatně. Opět se ukázalo, že na hřišti chybí osobnost, která by spoluhráče dokázala strhnout. Máme hráče, kteří hrají dobře, jenže vůdce nemáme. Spíš takové poslušné ovečky, které se posmívají za zády, ale face to face vlkovi se pos ... Za mě dnes výborně Mužátko, M. Altmann, chvalitebně  Kocprd, Vávra, Tůma, Klepáč, Kvaček, dobře Nykodým, Konyvka, Válek, Honc a dostatečně Gonda, Novák, Fišr.

Ale tak byl hic, pálilo sluníčko, soupeř nám chtěl sebrat míč,... :)

Musím ocenit radost po vítězné zápasu, ještě bych ji chtěl do konce sezóny zažít.

2 : 1
(1 : 0)

MFK Chrudim

18´Mužátko, 83´ Kvaček - 52´Gonda vlastní

Kocprd - Nykodým, Válek, M. Altmann, Gonda (59´Klepáč) - Honc (46´Novák), Vávra - Konyvka, Tůma, Fišr (63´Kvaček) - Mužátko