U17 Mladší dorost

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Bohemka nad síly mladších dorostenců

Hodnocení trenéra

Klukům musím poděkovat, utkání odehráli v rámci možností. Často je kritizuju za neplnění povinností, přístup k tréninku nebo zbytečné chyby, tentokrát si to ale nezaslouží. Hrálo se zároveň na Bohemce a v Jestřábce, kdo alespoň trochu mohl, byl na hřišti. Pět "dvojek" nastoupilo v základu za starší, další čtyři v průběhu utkání. Střídali hráči, kteří už sotva pletli nohama. A přitom hra nebyla úplně nejhorší. Mohli jsme dát více branek, měli jsme pasáže, kdy jsme se Bohemce vyrovnali. Jsem přesvědčen, že kdyby hrálomužstvo kompletně  složené  "dvojek",  bylo by rovnocenným partnerem. Soutěž si vyzkoušeli další hráči, zkušenost je to pro ně k nezaplacení .

A z archivu jsem vytáhl následující:

Česká liga žáků - U14, 12.9.2015, FK Čáslav - Bohemians Praha 2:1 (0:1)

branky: 36´Čermák, 46´Batelka - 6´Kadlec 

sestavy: Vyhnánek (36´Kocprd) - L. Altmann, Kubín, Schovanec, Vávra - Batelka, Junek, Fišr, Čermák - Chlubna (67´ J. Čálek), Chábera (60´ Miláček)

   Matějka - Volt, Huleš, Stanislav (47´ Hájek), Borkovec (64´Kořének), Coňk, Melíšek (36´Horváth), Vacek (47´ Švestka), Knap, Kankara, Kadlec  

V Bohemce zůstali 4 hráči. Ze sestavy čáslavských hrají Vyhnánek, Čermák, Miláček, Junek v "ligových" týmech a  Chlubna již nastoupil v krajském přeboru mužů za Ledeč n/S. Šest kluků nastoupilo na Bohemce proti U 19, sedmý "Řepka" za U17 (+ těch 7) a osmý Kocprd tentokrát nechytal.

Ať je výsledek jakýkoliv, nemáme se za co stydět. 

9 : 1
(4 : 1)

Bohemians 1905

 

FK Čáslav

Branky

9´, 15´, 18´, 29´, 60´, 61´, 61´, 77´ a 84´domácí - 41´Mužátko

Sestava

Kořének (46´ Pchelovodov) - Nekvasil, Spizzirri, Kadlec, Síkora, Koutský, Vaněk, Horváth (64´Šalanský), Shashkin, Havránek (46´Peřina), Knap (46´ Váňa)

Duras - L. Altmann, M. Altmann (64´Chábera), Válek, Vávra (50´Svoboda) - Schovanec (71´Batelka), Fišr -  Vondra, Konývka, Nykodým - Mužátko