U17 Mladší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Dobrý výkon na body nestačil

Sice jsme vstoupili dobře do utkání a po centru Tůmy vstřelil Honc vedoucí gól. Jenže několik hrubých chyb v naší obranné fázi nás stálo vedení, byť opticky to byl vyrovnaný souboj. Do utkání jsme se dokázali vrátit vzápětí po třetí brance Admiry, akci Konyvky přesně zakončil Mužátko.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, vytvořili jsme si tlak a několik slušných šancí. Bohužel jsme je neproměnili a po zranění gólmana hostí a vynuceném střídání za hráče v poli, jsme úplně vypadli z role. Začali jsme nakopávat a to byla voda na mlýn Admiry. Ta se ve druhém poločasu soustředila jen na brejky, které většinou zastvil praporek pomezního. Nicméně minutu před koncem se hosté trefili a rozhodli o výsledku utkání.

Pokud by duel skončil remízou, bylo by to asi spravedlivější. Měli jsme několik příležitostí vyrovnat. Smutným hrdiou byl Aleš Válek, který v závěru neproměnil naši asi největší  šanci a vzápětí udělal chybu, po které Admira rozhodla. To se ale stává, spíš nás mrzí výpadky ve hře. Nedokážeme podat všichni na hřišti optimální výkon - dnes hrál třeba velmi dobře Mužátko, ale zase nám úplně nehráli jiní.  Je to pořád dokola. Nejvíc nám chybí lídr týmu, který by strhnul hráče na hřišti. A touha po výhře? Třeba necháme za stavu 2:3 jít hráče soupeře pro míč někam za bránu, místo abychom mu podali balón, který je kousek od nás. Dvě minuty se nehraje a za chvíli se to opakuje. Jmenovat ani nemá smysl, je to problém více hráčů.

FK Admira Praha

4´Honc, 42´Mužátko - 8´ Fousek, 26´a 40´ Kalvas, 89´Mráz

Kocprd (16´ Duras) - Nykodým (46´Gonda), Válek, M. Altmann, Vávra - Fišr, Tůma - Vondra (65´Batelka), Honc, Konyvka (55´Novák) - Mužátko