U17 Mladší dorost

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Doma za tři body

Do utkání jsme vstoupili velice dobře a prvních několik minut jsme soupeře nepustili do hry a vše vyústilo volným přímým kopem, kdy Hájek doslova prostřelil zeď a šli jsme do vedení 1:0. V naší aktivitě jsme pokračovali dále a do poločasu jsme dokázali ještě využít rohový kop a do kabin jít za stavu 2:0.

Ve druhém poločase se soupeř zlepšil a v prvních minutách dokázal vstřelit branku po křížném pasu.  Další minuty přinesly především bojovný fotbal a nám se povedlo zvýšit na 3:1, na což dokázal soupeř pouze reagovat snížením na 3:2, a tak jsme mohli slavit výhru.

Dnes kluci pracovali velice dobře, a především první poločas byl z naší strany velmi povedený. Pak sice začaly docházet síly, nicméně jsme utkání zvládli a kluci si zaslouží za dnešek pochvalu.

Jan Kubát

FC Sellier&Bellot Vlašim

5. Hájek

27. Machurka