U17 Mladší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Dukla jasně lepší

Utkání mladšího dorostu ovlivnila sestava hostů, složená převážně z hráčů, kteří již nastoupili za starší dorost. Dokud síly stačily, vytvořili si hosté i nějaké šance. Bohužel se dvacet minut před koncem zranil Honc, za kterého už nebyla náhrada. V tu chvíli už to bylo pouze na jednu bránu.

Bohužel nám zkolaboval starší dorost a odnáší to mladší. Za půl roku jsme zničili všechno, co jsme pracně budovali. Nemá smysl kolo před koncem hodnotit ani hráče, ani příčiny našeho kolapsu. Musím říct, že nejvíc mě štvou vztahy v týmu, které jsme zničily.

Na jednu stranu bych nejradši některé hráče za výkon pořádně "zjezdil", na druhou stranu jsem rád, že přišli a utkání odehráli. Chybí nám jeden zápas ligy, čtyři duely béčka, zahraniční turnaj a pak si vzájemně oddychneme.

Na druhou stranu je to jen fotbal, každá zkušenost je posun. A co nás nezabije, to nás posílí.

FK Dukla Praha

60´Mužátko

Kocprd (46´Duras) - Nykodým (65´Švajcr), M. Altmann (46´Chábera), Válek, Gonda - Honc, Novák - Konyvka, Mužátko, Tůma (54´Klepáč) - Kvaček