U17 Mladší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Více informací

Fišr hattrickem zařídil výhru na posledním týmem tabulky

První minuta a hned gól - Mužátko střílel do okryté brány po zákroku gólmana. Pak přišel výpadek, který zřejmě způsobilo rychlé vedení. Od dvacáté minuty jsme na hřišti jasně dominovali, udělali jsme několik povedených kombinací. Vypracovali jsme si šance a vstřelili dva góly - Fišr z rychlého protiútoku a Schovanec po chtré kombinaci s Mužátkem. 

   I vstup do druhé půle patřil Čáslavi. Fišr dvěma brankami završil hattrick a podrtrhl svůj dobrý výkon. V závěru však přišly zbytečné chyby a korekce výsledku. Závěr se domácím hrubě nepovedl.

Hodnocení trenéra

      Jakoby v utkání hrály dva odlišné týmy. První půle byla zajímavá, povedené akce, důraz v osobních soubojích, snaha. Byl tam výpadek po prvním gólu, ale jen krátký. Konec utkání však byl totální chaos. Přestali jsme běhat, kombinovat. Degradovali jsme povedený výkon svojí leností a hloupostí. 

     Je to zamyšlení hlavně pro nás, trenéry. Kluci na hřišti jsou hrozně vyplašení, zvyklí jen bojovat, nakopávat míč dopředu. Když máme vystavět útok, je to pro nás problém. Převzít míč od gólmana? Mnohy komická záležitost. Obehrát míč dvakrát dokola přes obránce? Volíme radši nákop někam do bezpečí. Hra směrem dopředu? Chvíli velmi dobrá, kluci kvalitu mají. Jenže Mužátko, Fišr i Konyvka se nechají rychle otrávit nepovedenou akcí, faulem soupeře, špatnou přihrávkou. Tůma je na hřišti zatím velmi živelný, hodně chce, ale nevnímá prostor. Schovanec je výborný ..., dokud může.  

    Poněkolikáté za poslední roky jsme "rozbili" fungující tým, protože jsme museli posunout hráče v rozehrané sezóně. Na tohle se musíme zaměřit. Snad přechodem roč. 2002 bude mít starší dorost dost hráčů a i případné zůžení kádru zvládne. Kdyby totiž hráli za mladší Batelka, Chábera, Kubín nebo Honc, kvalita by šla nahoru, více bychom si věřili, více byli na míči. A také by si "lenoši" nemohli dovolit netrénovat nebo nemakat v utkání. 

5 : 2
(3 : 0)

FK Čáslav

 

FC Olympia Hradec Králové

Branky

1´Mužátko, 23´, 66´, 75´Fišr, 42´Schovanec - 77´Leníček, 80´Ryba

Sestava

Duras - Nykodým, M. Altmann, Válek, Gonda (46´L. Altmann) - Schovanec - Vondra, Tůma (75´Novák), Fišr, Konyvka - Mužátko