U17 Mladší dorost

Klokani nám uštědřili debakl

Přestižní duel s Bohemians 1905 vyzněl jasně pro klokany.

Trenér Jan Holík: "V utkání byl zřetelný rozdíl zejména v ofenzivní fázi hry, kdy soupeř efektivně proměňoval své šance, které jsme mu několikrát lehkovážně nabídli. Naše špatné dostupování hráčů, dávalo kvalitnímu soupeři velký prostor pro kombinace, které dokázal brankově vyjádřit. Naši hrotoví hráči nechávali soupeře nakopávat kvalitní a přesné diagonální přihrávky a středová řada nedokázala zachytávat náběhy protihráčů z druhé vlny. Přetížená obrana dělala individuální i poziční chyby a soupeř nás za ně po celé utkání trestal. Rozdíl byl znát zejména v dynamice, práci s míčem, ale i bojovnosti.
Nepodařilo se nám zachytit utkání ani z kraje druhého poločasu, ve kterém jsme inkasovali během osmi minut tři branky. Pracovat musíme v každé tréninkové jednotce zejména na dynamice a poziční hře a chtít se zlepšovat."