U17 Mladší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Více informací

Mladší dorostenci opět nezvládli vstup do utkání a vysoko podlehli Havlíčkovu Brodu

I tentokrát rozhodl utkání mladšího dorostu úvod. V poli se sice hrálo vyrovnané utkání, ale do šancí se dostávali většinou domácí. Tu první založil špatnou rozehrávkou Fišr a Kocprd v bráně zaspal - 1:0. Tůma mohl vyrovnat, ale gólman byl proti. Ve 12. min. se nechal obejít Vávra a centr si srazil Kocprd do brány - 2:0. Třetí gól přišel po dalším brejku domácích (19. min. 3:0) a střídalo se. Sice přišlo zlepšení, zejména díky Vávrovi ve středu hřiště, ale opět padl gól do čáslavské sítě. Ten zřejmě z ofsajdu inkasoval bezmocný Duras.

  Druhý poločas byl vyrovnaný nejen v poli, ale i na šance. Jediným úspěšným střelcem byl v závěru Kmoníček, který zužitkoval přihrávku Nováka. Ve druhé p§li odvedl kvalitní výkon Fišr. 

Hodnocení trenéra

Podruhé za sebou jsme vybouchli v úvodu utkání. Některé chyby opakujeme, vázne nám organizace hry. Do sestavy nám citelně zasahují mimofotbalové aktivity hráčů. Potvrzuje se, že kategorie mladší dorost je nejhorší na přístup. Nicméně do mistráků půjdeme jen s hráči, kteří budou trénovat.  

4 : 1
(3 : 0)

FC Slovan Havlíčkův Brod

 

FK Čáslav

Branky

5´, 12´, 19´, 27´ domácí - 75´ Kmoníček

Sestava

Kocprd (25´Duras) - L- Altmann, Kubín, Válek, Vávra - Kmoníček, Novák (20´ Titze, 60´Gonda) - J. Čálek (20´ Vondra), Fišr, T. Čálek (20´ Gonda, 40´ T. Čálek) - Tůma (40´ Klepáč, 60´ J. Čálek)