U17 Mladší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Mladší dorostenci v přípravě nestačili na Vysočinu Jihlava

Gólová přestřelka v úvodu předznamenala celkové skóre. Hned první dvě akce hostí skončily gólem. V sedmé minutě  Schovanec hlavou snížil, ale ve dvanácté minutě to bylo zase o dva góly. Další čáslavský roh přetavil v gól Válek, ale jednobrankový rozdíl měl opět jepičí život. V 19.min. padla totiž celkově již šestá branka, čtvrtá v síti Durase.

Do druhého poločasu nastoupil do jihlavské brány Míra Vlček, dřívější čáslavská opora. Překonat se ho povedlo jen L. Altmannovi, který se prosadil v samostatném nájezdu. Naději na vyrovnání sebraly Čáslavi dvě minuty - v 74. a 75. se totiž Jihlava dvakrát prosadila. V závěru duelu ještě dvě velké šance domácích přišly vniveč a tak skóre vyznělo jasně pro hosty.

Z výsledku a úvodu utkání jsme zklamaní. Rozhodl přístup, který je poslední dobou špatný jak v tréninku, tak v přípravě na utkání. Kluci se nejsou schopni ani rychleji převléknout , natož se bez dohledu rozcvičit. A podle toho do utkání vstoupili - než se rozkoukali, prohrávali o dva góly. Navíc na hřišti nikdo nemluví - nejzkušenější hráči (Altmannové, Kubín, Fišr) jsou potichu, Schovanec má problémy sám se sebou, žádný hráč není "hecíř". Na hřišti pak koukají jeden na druhého a nejradši by tam nebyli. Jakoby měli fotbal za trest a ne jako koníček, který je baví.  Ve srovnání s tím, co jsou někteří schopni vymyslet, je to pro nás zklamání.

FC Vysočina Jihlava

7´Schovanec, 13´Válek, 51´L. Altmann - 1´, 2´, 12´, 19´, 74´, 75´Vysočina

Duras - L. Altmann, M. Altmann, Válek, Vávra - Schovanec, Kubín - Nykodým, Konyvka, Novák - Fišr