U17 Mladší dorost

LETNÍ FOTBALOVÉ A SPORTOVNÍ KEMPY

prázdninové zážitky pro děti

chci více informací

Na závěr sezóny zasloužená výhra

V neděli 10.6. sehrála čáslavská U17 svůj poslední mistrovský zápas sezóny s týmem Olympia Hradec Králové a to krásným vítězstvím 3:0. Kabiny se otřásaly hlasitým zpěvem a oslavou vítězství.

Dnes kluci zodpovědně přistupovali ke hře, plnili přesně to, co jsme si před zápasem řekli. A podle toho vypadala i hra, soupeře jsme skoro k ničemu nepustili, podržel nás ale i brankář Beran dobrými zákroky.

Na konci poločasu se nám povedla šance, skórovali jsme a měli jsme psychicky trochu "navrch".

Ve 2. poločase soupeř reagoval čtverým střídáním. Ze začátku si vytvořili pár šancí, které naštěstí neproměnili. Přišla další naše kombinační akce, po které Chábera dával na 2:0. To už byl soupeř psychicky rozpoložený, což jsme dokázali využít v 3. gól.

Dnes opět kluky chválíme za předvedenou hru a za jejich výkony v jarní sezóně.

FC Olympia Hradec Králové

Chábera 33., 52. min.

Mužátko 61. min.

Beran - L. Altmann, M. Altmann, Koděra, Novák, Kubín, Fišr, T. Čálek (57´Nykodým), Mužátko,  Černý (61´Konyvka), Chábera (68´Titze)