U17 Mladší dorost

Neratovice si odvezly bůra

Celý první poločas se hrál naprosto vyrovnaný fotbal. Jediný rozdíl byl v proměňování šancí - v 7. min. se poprvé prosadil Mužátko, který přes hlavu zakončil dlouhý aut. V 10. min. se povedl krásný brejk - po rohovém kopu Neratovic Konyvka vyslal do úniku Batelku, ten nacentroval a Mužátko mířil hlavou přesně k tyči. Třetí gól padl po penaltě, když byl faulován agilní Batelka. Kubínovi gólman penaltu vyrazil, bohužel pro něj tak něšťastně, že míč poskakoval po břevně a Kubín ho stihl dorazit - 3:0. A demolici Neratovic dokonal Batelka, který využil chyby obránce  a bezpečně proměnil samostatný únik.

Druhý poločas začali hosté náporem, ten ukončil v 64. min. rohový kop Fišra. Na něj naskočil Kubín, hlavičkoval do břevna a v následném závaru před bránou se nejrychleji orientoval Březina a zvýšil na 5:0. Další šance na skórování ani jeden celek neproměnil, přestože jich zejména domácí měli dostatek.

Poslední dvě utkání nám mírně zlepšila bodový zisk podzimní části. Výhry nám snad dodají chuť do tréninků v zimní přípravě. Neratovice si sice takový debakl nezasloužili, opticky se hrálo vyrovnané utkání. My jsme byli zejména v prvním poločasu produktivní a dařil se nám přechod do útoku. Kluky musím pochválit za nasazení a přístup.

5 : 0
(4 : 0)

FK Neratovice Byškovice

7´ a 10´ Mužátko, 26´ Kubín, 32´ Kubín, 64´ Březina

Kocprd - L. Altmann, M. Altmann, Válek, Březina (71´ Gonda) - Kubín, Fišr - Batelka (58´Novák), Konyvka (65´ Honc), Tůma - Mužátko