U17 Mladší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Neuvěřitelná přestřelka s Náchodem nakonec přinesla body domácím

Dnes jsme viděli utkání bohaté na góly. Takovou brankovou úrodu ještě liga neviděla.

Do začátku utkání jsme nevstoupili šťastně. Hned ve 2 min. po faulu ve vápně byla nařízena penalta, kterou soupeř proměnil. My jsme však brzy zareagovali a ve 4. min. po rohovém kopu jsme vyrovnali. Následovali další povedené gólové akce. Soupeř nám vždy brzo odpověděl. Poločas skončil 4 - 4.

Do 2. poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně a strhnout utkání na naši stranu, ale branková přestřelka stále pokračovala. Konec utkání  však patřil nám a tři body jsou doma!!!

Dnes patří chvála a poděkování celému týmu. Kluci poctivě "makali", táhli za jeden provaz a chtěli utkání dotáhnout do úspěšného konce, což se jim nakonec podařilo.

FK Náchod

Honc 6 a 58 min.

Švajcr 9 min.

Kubín 26 min.