U17 Mladší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Pardubická šestnáctka nás totálně rozebrala

Do duelu vstoupili domácí jako uragán. Během pár minut vstřelili tři góly, trefili dvě tyčky a jasně dominovali. Zaskočení hosté nestíhali a zaostávali ve všech herních činnostech. Za stavu 3:0 mohl skórovat Honc, v samostatné úniku obešel i gólmana, ale dostal se příliš do úhlu a akci nezakončil. Poté následovala další desetiminutovka se třemi góly v naší síti, tu první si navíc vstřelil Schovanec.

Druhá půle byla z naší strany mírně lepší. Ale nakonec jsme inkasovali stejný počet branek jako v té první. Dělali jsem hrubé individuální i týmové chyby, konkurence schopní byli tak tři-čtyři hráči na hřišti.

Z každé porážky je třeba se poučit. Nám ukázala, že pokud bude chybět více jak polovina hráčů základní sestavy z podzimu, budeme dostávat pořádné příděly. Taky bylo vidět, kteří hráči makají za každého stavu a kteří to "zabalí". Bohužel opakujeme i taktické chyby. Pro kluky by mělo být poučením, že s pár tréninky za dva měsíce nemají šanci s kvalitními protihráči uspět.  A taky, že je důležitá intenzita hry v tréninku.

FK Pardubice

2´, 5´,12´, 30´vlastní, 33´, 37´, 49´, 58´, 62´, 80´, 86´, 88´ Pardubice

Kocprd (30´Duras) - Nykodým (30´Koudelka), Válek, Schovanec (45´ Kmoníček), L. Altmann (75´ T. Čálek) - Fišr, Novák (30´ Štoček) - Vondra ( 30´ J. Čálek, 60´ Novák), Konyvka, Kmoníček (20´Gonda, 45´ Vondra) - Honc (30´ T. Čálek, 60´Nykodým)