U17 Mladší dorost

Poločasové vítězství jsme neudrželi

Hodnocení trenéra Masopusta:

V prvním poločase jsme se velmi dobře pohybovali v bloku, dařilo se nám nutit soupeře k nakopávaným dlouhým míčům, které jsme vzadu dokázali dobře přečíst a fungovalo nám i zajištění . Navíc jsme se nebáli i zakombinovat a tak bylo poločasové vedení 2:1 pro někoho překvapivé, ale zasloužené. Pardubičtí do druhé půle přidali na aktivitě, nám se nepodařilo včas zareagovat a tak nás soupeř dvakrát potrestal. Nejdříve nám tam zapadla střela zdálky a poté se prosadil střídající Hampl, který byl v druhé půli rozdílovým hráčem. Naše snaha o vyrovnání přinesla několik šancí, ale zároveň i hodně otevírala naši obranu. Přečkali jsme několik rychlých brejků soupeře a naše šance přišla  ještě v 79. minutě, kdy Chábera v pozici sám ve vápně o centimetry minul pardubickou branku.

Dnešní výhra Pardubic byla zasloužená, ale náš výkon hlavně v první půli byl velmi dobrý.