U17 Mladší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Porážka přišla až po penaltách

Dnes proti nám stál nejlépe střílející soupeř celé soutěže. Naši hráči měli dobrý pohyb, vykrývali prostory, byli aktivní v soubojích a techniky velmi dobře vybaveného soupeře nutili k chybám. Odměnou pak byla branka Dana Howarda na zadní tyči. Už v průběhu první půle nás podržel brankář, a tak jsme do šaten šli s vedením. Druhá půle byla velmi podobná té první, dokud jsme nedostali zbytečnou červenou kartu. Pak nás soupeř více přitlačil a po standardní situaci srovnal. Při pokutových kopech jsme bohužel neproměnili o jednu penaltu více než soupeř a získali jsme dnes nakonec jen bod.

Za dnešní utkání zaslouží kluci pochvalu a sami sobě dokázali, že mohou bojovat o čelo tabulky.

Jan Kubát

CU Bohemians Praha "B"

27. Howard

Vágner - Tvrdý, Dostál, Válek, Březina - Howard, Gonda, Kubín (83. Moc), Nykodým, Kmoníček (90. T. Tlustý) - Mužátko (ČK. - 63.)