U17 Mladší dorost

ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Porážka přišla až po penaltách

Dnes proti nám stál nejlépe střílející soupeř celé soutěže. Naši hráči měli dobrý pohyb, vykrývali prostory, byli aktivní v soubojích a techniky velmi dobře vybaveného soupeře nutili k chybám. Odměnou pak byla branka Dana Howarda na zadní tyči. Už v průběhu první půle nás podržel brankář, a tak jsme do šaten šli s vedením. Druhá půle byla velmi podobná té první, dokud jsme nedostali zbytečnou červenou kartu. Pak nás soupeř více přitlačil a po standardní situaci srovnal. Při pokutových kopech jsme bohužel neproměnili o jednu penaltu více než soupeř a získali jsme dnes nakonec jen bod.

Za dnešní utkání zaslouží kluci pochvalu a sami sobě dokázali, že mohou bojovat o čelo tabulky.

Jan Kubát

CU Bohemians Praha "B"

27. Howard

Vágner - Tvrdý, Dostál, Válek, Březina - Howard, Gonda, Kubín (83. Moc), Nykodým, Kmoníček (90. T. Tlustý) - Mužátko (ČK. - 63.)