U17 Mladší dorost

Premiérové utkání v dorostenecké kategorii se

Domácí byli od úvodních minut lepčím týmem. Jednoznačně přehrávali čáslavské hráče a to jak po technicko-taktické stránce, tak zejména daleko lepším pohybem. Přijatelný výsledek byl zejména zásluhou gólmana Pipka a obou stoperů. Druhý poločas byl mírně lepší, Trtíkovi se povedlo snížit na 1:2, bohužel dva slepené góly rozhodly o výsledku.

Z utkání mám velmi rozpačitý pocit. Čekal jsem od hráčů podstatně kvalitnější výkon. Je pravda, že jsme přijeli pozdě a kluci neměli moc času na rozcvičku a to se mohlo v úvodu projevit. Nicméně nemělo by to být výmluvou. Ze všech hráčů na hřišti byl nejlepší "žák" Zeman. A díky oběma stoperům a navrátilci Pipkovi v bráně jsme udrželi jakžtakž přijatelný výsledek.

4 : 1
(1 : 0)

FC Písek

24´, 55´, 67´, 69´ domácí - 65´Trtík (as. Válek)

Pipek - Jeřábek, Válek, Howard, Klepáč - J.Čálek, T. Čálek - Vondra, Zeman, Mach - Nykodým

střídali: Titze, Trtík