U17 Mladší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Přestřelka s Tempem ve prospěch hostů

Vstup do utkání se lépe povedl domácím. Ti dobře napadali rozehrávku Tempa a nutili obranu a gólmana k chybám. A dokázali je potrestat - nejprve záložníci donutili chybovat levého obránce a jeho špatnou malou domů potrestal Mužátko. O dvě minuty později si na čáslavského utočníka dovolil kličku gólman a bylo to 2:0. Hosté Durase v bráně téměř neohrozili, jedinou šanci prvních čtyřiceti minut spálil lobem mimo z velké dálky útočník hostů. V závěrečné pětiminutovce se ovšem děli věci - nejprve hosté dokázali skórovat z brejku - střelu z vápna Duras ještě vyrazil, na dorážku už byl krátký - 1:2. V zápětí chyboval opět gólman Tempa, "namazal" Gondovi a ten zvýšil na 3:1. Za minutu padl další gól - po přenesení hry z leva do prava hosté snížili. A hned po gólovém rozehrání chyboval Válek a bylo srovnáno - 3:3.

Druhý poločas měli domácí sice převahu, ovšem své šance neproměnili a byli po zásluze potrestáni. V 65. min. prošel míč mezi stoperskou dvojicí Altmann x Kubín a hosté vedli. A jediný "normální" gól padl v 89. min., když po hezké kombinaci pálili hosté z dálky - 3:5.

Prvních 40. min. jsme hráli opravdu velmi slušně. Jenže klukům asi přišlo Tempa líto, protože stejně lehké góly, jaké nabídl soupeř nám, jsme připravili i my jemu. Druhý poločas jsme sice opticky taky měli více ze hry (6:1 na rohy), bohužel jsme nebyli schopni dát gól. V porovnání s Příbramí jsme tentokrát byli více na míči, měli jsme víc střeleckých příležitostí, ale taky jsme hodně otvírali obranu. Rychlostně vybavení hráči soupeře nám dělali problém při brejcích.

FC Tempo Praha

13´ a 15´Mužátko, 42´Gonda - 40´, 43´44´, 64´a 89´ hosté

Duras (60´ Kocprd) - Nykodým (60´ Novák), Kubín, Válek, Vávra (60´ Kmoníček) - Fišr (60´Konyvka), Novák (30´ M.Altmann) - Vondra (60´ Mužátko), Konyvka (30´Honc), Kmoníček (30´Gonda) - Mužátko (45´ Koudelka)