U17 Mladší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Přestřelka s Tempem ve prospěch hostů

Vstup do utkání se lépe povedl domácím. Ti dobře napadali rozehrávku Tempa a nutili obranu a gólmana k chybám. A dokázali je potrestat - nejprve záložníci donutili chybovat levého obránce a jeho špatnou malou domů potrestal Mužátko. O dvě minuty později si na čáslavského utočníka dovolil kličku gólman a bylo to 2:0. Hosté Durase v bráně téměř neohrozili, jedinou šanci prvních čtyřiceti minut spálil lobem mimo z velké dálky útočník hostů. V závěrečné pětiminutovce se ovšem děli věci - nejprve hosté dokázali skórovat z brejku - střelu z vápna Duras ještě vyrazil, na dorážku už byl krátký - 1:2. V zápětí chyboval opět gólman Tempa, "namazal" Gondovi a ten zvýšil na 3:1. Za minutu padl další gól - po přenesení hry z leva do prava hosté snížili. A hned po gólovém rozehrání chyboval Válek a bylo srovnáno - 3:3.

Druhý poločas měli domácí sice převahu, ovšem své šance neproměnili a byli po zásluze potrestáni. V 65. min. prošel míč mezi stoperskou dvojicí Altmann x Kubín a hosté vedli. A jediný "normální" gól padl v 89. min., když po hezké kombinaci pálili hosté z dálky - 3:5.

Prvních 40. min. jsme hráli opravdu velmi slušně. Jenže klukům asi přišlo Tempa líto, protože stejně lehké góly, jaké nabídl soupeř nám, jsme připravili i my jemu. Druhý poločas jsme sice opticky taky měli více ze hry (6:1 na rohy), bohužel jsme nebyli schopni dát gól. V porovnání s Příbramí jsme tentokrát byli více na míči, měli jsme víc střeleckých příležitostí, ale taky jsme hodně otvírali obranu. Rychlostně vybavení hráči soupeře nám dělali problém při brejcích.

3 : 5
(3 : 3)

FC Tempo Praha

13´ a 15´Mužátko, 42´Gonda - 40´, 43´44´, 64´a 89´ hosté

Duras (60´ Kocprd) - Nykodým (60´ Novák), Kubín, Válek, Vávra (60´ Kmoníček) - Fišr (60´Konyvka), Novák (30´ M.Altmann) - Vondra (60´ Mužátko), Konyvka (30´Honc), Kmoníček (30´Gonda) - Mužátko (45´ Koudelka)