U17 Mladší dorost

FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin! FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin!
FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ v neděli 16.9. od 16:30 hodin!

První tři body jsou doma. Hurá!

Obrovská radost, křik, smích - to vše dnes zažily kabiny U17 - první výhra v sezóně, první tři body doma!

Dnes se nám vstup do utkání povedl. Hned ve 3.minutě Klepal po dobrém presingu vstřelil první branku. V tu chvíli z nás spadla nervozita, dobře jsme napadali soupeře, hráli jsme aktivně a to přineslo ve 34. min. penaltu, kterou jsme proměnili. Pak už jsme kontrolovali hru, byli jsme lepší, průbojnější a ve 39. min. jsme to potvrdili gólem (Schovanec).

Druhý poločas jsme si hlídali, hráli aktivně, ale nepodařilo se nám vstřelit branku. Podařilo se nám ale uhlídat naše konto čisté.

Dnes musíme pochválit celý tým za výborný výkon.

FK Varnsdorf

Klepal 3 min.

Klepal 34 min. p.k.

Schovanec 39 min.