U17 Mladší dorost

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

První venkovní výhra v sezóně

Dnešní utkání se sehrálo na těžkém terénu, kdy bylo potřeba dávat pozor na chování míče. Kluci sehráli se soupeřem velmi vyrovnaný první poločas, a tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Ve druhém poločase jsme dokázali dotáhnout dvě breakové situace do zakončení po přízemním centru, díky nimž jsme zvítězili 0:2.

Kluci odehráli zápas velmi organizovaně směrem dozadu, včas vystupovali a dobře drželi obrannou linii a soupeře několikrát vystavili do postavení mimo hru.  Navíc byli aktivní i bez míče, a tak technicky dobře vybavený soupeř neměl příliš prostoru na kombinaci. Tyto atributy je potřeba udržet a dále navázat na poslední dva výkony.

Jan Kubát

ABC Braník

54. Machurka

85. Málek