U17 Mladší dorost

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

S Jabloncem jsme drželi krok.

V neděli 5. 11. 2017 vyjeli čáslavští fotbalisté U17 do Jablonce nad Nisou, kde na ně čekal fyzicky vyspělý soupeř ze 4. místa tabulky.

Do 1. poločasu jsme vstoupili výborně. Už v 9 min. po rohovém kopu otevřel skóre Klepal - 0 :1. Další dva góly přidal Chábera a jablonečtí nevěřili vlastním očím. Bohužel ještě do poločasu jsme inkasovali 2 góly ze standartních situací.

Druhý poločas jsme zahájili opět lépe my. Přidali jsme čtvrtý gól (Chábera hattrick) a svitla naděje na první body. Ale ve druhé části poločasu se jablonečtí borci vyhecovali a rychlými brejky ohrožovali Kocprdovu bránu. V rychlém sledu jsme obdrželi 3 góly (67´, 72´, 73´). Čáslavští ale nesvěsili hlavy a bojovali až do posledního hvizdu rozhodčího.

Přestože byli domácí kvalitnějším a fyzicky vyspělým týmem, čáslavští fotbalisté jim svojí bojovností komplikovali jejich hru.

Po zápase trenér Mužátko klukům děkoval a pochválil je za to, že "nevypustili" a celý zápas "odmakali".

Tak snad se nad Nisou blýsklo na lepší časy.

FK Jablonec

FK Jablonec n. N. - FK Čáslav  5:4 (2:3)

Branky: Klepal 9´, Chábera 15´, 17´, 48´

Kocprd - L. Altmann, Suchý, Klepal, Švajcr ( Březina 55´) - M. Altmann - Honc ( Nový 69´), Schovanec, Konyvka - Chábera ( Mužátko 62´), Kubín