U17 Mladší dorost

Sedmička v Jablonci? Silná káva.

V úvodu utkání jsme si vytvořili tlak, dvě pološance a tutovku Kubína. Ten bohužel neproměnil samostatný nájezd. Zhruba od patnácté minuty nás domácí začali přehrávat a vytvořili si také slušné šance. Dvě ještě Kocprd dokázal zlikvidovat, ale ve 28. a 32. min. inkasoval dva slepené góly.

V úvodu druhé půle jsme byli opět aktivnější. Mužátko po Cháberově hlavičce snížil, a vypadalo to, že by mohla sklapnout Caplárova past. Bohužel nás zlomil laciný třetí gól inkasovaný po nedorozumění Válka a Kocprda. Po další minele jinak výborně hrajícího Schovance se kopala penalta a domácí se dostali do pohody. Chábera ještě snížil, bohužel dva góly v posledních minutách výsledku daly podobu dalšího debaklu.

Je na nás psychická deka a jsme bez klíčových hráčů (Batelka, Fišr). Když jsme navíc nedali první šanci, úplně nám vypadl ze hry Kubín. Do toho nervozita kluků po posledním utkání, kde jsme si to po... sami a výsledkem je nejvyšší počet inkasovaných gólů. Nezbývá než to hodit za hlavu a začít zase makat. V létě všichni trénovali a hráli jsme slušně. Teď je to horší jak s přístupemn, tak motivací a výsledky jsou špatné. Věřím, že si si s tím poradíme.

7 : 2
(2 : 0)

FK Jablonec

28´Samek, 32´Břenek, 57´Svrček, 67´Fidra pk., 76´Černák, 88´Břenek, 89´Fidra - 52´Mužátko, 85´Chábera

Kocprd - L. Altmann (67´Titze), M. Altmann, Válek, Březina (67´Gonda) - Schovanec, Kubín - Kmoníček, Konyvka (51´ Chábera), Tůma - Mužátko